Kup 3 produkty w cenie 2!
SPRAWDŹ!
Darmowa dostawa i zwrot
Jesienno-zimowa kolekcja born2be to odkrywanie nieznanych zakątków świata przez kontrasty. Kobieca subtelność przeplata się z chłodnym klimatem Wysp Owczych, a delikatność i szyk z surowością krajobrazu. Jesteś gotowa, by przekroczyć swoje granice? Wyrazić siebie, swoją osobowość i styl? Podejmij wyzwanie podróży do miejsca, w którym kształtuje się charakter. Zaryzykuj. Potrzebujesz 46 godzin.
46 hour to explore
Tyle czasu potrzebował team born2be, by znaleźć się na Wyspach Owczych. 16 godzin podróży busem i 30 godzin promem. To próba charakteru. Plan sesji rozpisany na wielu stronicach, ładowanie akumulatorów, wielogodzinne rozmowy, przeglądanie inspiracji photo&video, niespokojny sen, sztorm, burze z gradobiciem i choroba morska.
Dlaczego ryzykujemy tak wiele dla kilku zdjęć i materiału video? Dlaczego nie wybierzemy innego miejsca? Dlaczego? Bo chcemy to zrobić jak najlepiej – tak sobie powtarzaliśmy w chwilach zawahania. Widoki, które zapierały dech w piersi, kontrastowały z porywistym wiatrem, który momentami nie pozwalał ustać bez podtrzymania. A na zdjęciach? Kobieca subtelność i delikatność. Taka właśnie jest kobieta born2be – silna, unikatowa, odważna i prawdziwa.
Zostaw wiadomość
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do listy najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi FAQ. Znajdziesz tam również numer telefonu do Biura Obsługi Klienta.
Przejdź do FAQ
Znajdź nas na
Pobierz naszą aplikację
© 2024 Born2be. Wszelkie prawa zastrzeżone.