Pola bogdańska

Pola Bogdańska - absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru - to kolejna It Girls, którą warto dodać do obserwowanych. Ponad 78 tysięcy followersów @simplybypola, kanał na YT i niepowtarzalny, elektyczny styl czynią z niej prawdziwą GIRLSBOSS! Jak wygląda jej dzień? Co ją inspiruje? Znamy odpowiedź!

trampki
11:00

to najlepsza godzina dla Poli, żeby zacząć przegląd vintage shopów. Bazar Miejski to bez wątpienia miejsce, które udowadnia jak wielka siła drzemie w rzeczach retro! Masa inspiracji, klimat nie do podrobienia i lokalizacja w samym sercu Warszawy! Nasza It Girl wie, że nic nie krążyło nigdy po orbicie mody tak regularnie jak vintage! A my bierzemy z niej przykład :)

sandały
12:00

Szybki obiad GIRLBOSS w Pogromcach Meatów i można kontynuować dzień! Nietuzinkowy design, dobre jedzenie sprawiają, że Pola to miejsce w swoim notesie ma na czerwono! :)

nowości
12:30

Jak lemoniada w stylu Carrie Bradshaw to tylko w Regina Barze! 12:30 dla Poli to idealny moment na tę małą przyjemność! A tam smakuje ona najlepiej! Eklektyczne wnętrza i totalny luz tego miejsca to idealny match z naszą It Girl!

produkty damskie
14:00

Szybki krok na Kredytową i jesteśmy w Asfalt Shopie, który Pola ma na liście MUST-HAVE! Muzyka obok mody to jej wielka pasja! Z rana Queen i Sinatra, wieczorem latynoskie rytmy! Na domówkę koniecznie nowy winyl! Kto wie, jaki?

produkty damskie
15:30

15:30 i ulubione pączki z przyjaciółką w MOD Donuts! Pola wie, że czas dla bliskich jest najważniejszy, a w tym miejscu spędza się jej go najlepiej :) Francuski minimalizm i polska receptura to dla Poli połączenie idealne.

sukienki
17:00

Pogawędka z przyjaciółką nieco się przedłużyła! Godzina 17:00, a więc czas na spacer ulicami Warszawy! Co @simplybypola wyróżnia w tłumie warszawskich spacerowiczów? Eklektyczny styl i świadomość tego, że mniej znaczy więcej!

produkty damskie
18:00

Kalendarz wypełniony po brzegi to już powszechność u Poli! Każda GIRLBOSS lubi w końcu jak dużo się dzieje! Już po 18:00! PKP POWIŚLE i powrót do domu. To był intesywny, inspirujący dzień! Teraz już wiecie, dlaczego tą It Girl warto dodać do obserwowanych?

obuwie damskie
newsletter