Kup 3 produkty w cenie 2!
SPRAWDŹ!
lachica
IDA NOWAKOWSKA HERNDON

Charyzma, energia, styl, urok i gorący temperament to właśnie Ida Nowakowska. Tancerka i choreografka. Aktorka. Kobieta dynamit. Gdzie może przenieść się zwariowana La Chica, która tańcem opowiada swoją historię? Saint- Tropez to miejsce, gdzie każda lolita rozwinie skrzydła i pozwoli sobie na więcej!

lachica
Ida lubi marzyć

Zamyka oczy i z restauracji Rój przenosi się na Riwierę Francuską w latach 70. Zabawa i beztroska pozwalają jej zagłębić się w skryte dziewczęce marzenia. Muzyka, rytm, ruch i ona - zmysłowa La Chica, która emanuje kolorem i energią!


egzotyczny taniec na barowym blacie?

Czemu nie! Ida dała się ponieść wyobraźni i zmieniłą warszawską restaurację we francuski kurort! Nie ma tu miejsca na nudę! Jest muzyka, śpiew i wolność. A na środku La Chica - Ida Nowakowska, królowa parkietu.

lachica lachica liść
La chica pozwala sobie na chwilę oddechu

Saint- Tropez uwodzi ją piaszczystymi plażami i kolorem. Ida wie, że chce zobaczyć jeszcze więcej... Muzyka znów porywa ją w kolejne miejsce...

lachica lachica liść
Color blocking

Jej zabawa formą i kolorem trwa dalej. To nie koniec przygody Idy. To dopiero początek. Klimat Lazurowego Wybrzeża zabiera ze sobą! Zaprasza i Was do bycia częścią tej nietypowej historii.

lachica lachica
Zostaw wiadomość
Potrzebujesz pomocy?
Przejdź do listy najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi FAQ. Znajdziesz tam również numer telefonu do Biura Obsługi Klienta.
Przejdź do FAQ
Znajdź nas na
Pobierz naszą aplikację
© 2024 Born2be. Wszelkie prawa zastrzeżone.