Kampania SS21

wiosenna kampania ss21

Już jest! Nasza najnowsza, wiosenno-letnia kampania to próba przeniesienia się do miejsca, w którym nie doścignie nas aktualna rzeczywistość. To wariacja na temat kolorów natury – uzupełnionych o denimowe looki. W czasie, kiedy codzienność zabrania podróżować, my zabierzemy Cię do barwnych wspomnień, pozwalających chociaż na chwilę przyjrzeć się głębiej sobie i swoim potrzebom. 

Motywem przewodnim kampanii jest dążenie do samoakceptacji bez względu na narzucone konwenanse. To poszukiwanie siebie w sklonowanym świecie, który dyktuje nam, jak mamy funkcjonować. Osią kampanii SS21 jest więc życie w zgodzie ze sobą i swoimi zasadami. Podążenie własnymi ścieżkami staje się pewnego rodzaju luksusem, które wydawać by się mogło, powinno stanowić synonim wolności.

Przyjrzenie się naturze było jedną z naszych głównych inspiracji. Utrzymane w ciepłej tonacji zdjęcia pozwoliły oddać aurę wschodzącego słońca i nadmorskiego klimatu. Motywy natury zobaczysz również w stylizacjach, które składają się głównie z pasteli oraz kolorów ziemi – nawiązując tym samym do aktualnych, światowych trendów.  Nie brakuje luźnych sukienek, dzianinowych sweterków oraz ultramodnego denimu i sandałków. Jeśli chodzi o nasze flagowie produkty (buty), w wiosenno-letniej kampanii proponujemy sandały na lekkim obcasie, czółenka oraz modne obuwie sportowe na podwyższonej platformie.

Pragniesz już teraz poczuć nadchodzącą wiosnę? Zobacz efekty kampanii na www.born2be.pl!

kampania SS21
born2be ubrania dziecięce
born2be wiosna lato
odzież damska born2be 21