Walentynkowa kampania #BEMINE

kampania bemine

Kampania #BEMINE jest ukłonem w stronę romantyzmu. Pokazuje, że każda kobieta może stworzyć swoją niepowtarzalną historię i stać się jednocześnie jej bohaterką. #BEMINE to przestrzeń, w której chodzi o poczucie wyjątkowości – tak mocno dotąd tłumionej. To metafora wolności i kobiecej siły. Monochromatyczne stylizacje stanowią spójny koncept z główną ideą kampanii, w której pierwszoplanowa rola należy do kobiety. Stylistyka zapowiada jednocześnie nowy kierunek naszej marki – już niebawem zobaczycie jej kolejną odsłonę!

W walentynkowej kampanii stawiamy na ponadczasowość. Minimalistyczna kolekcja #BEMINE to dążenie do podkreślenia kobiecego piękna za pomocą kolorów kojarzących się z siłą i niepohamowaną wolnością. Opieramy się na gładkich tkaninach, a paleta kolorystyczna bazuje na różnych odcieniach czerwieni przełamanych klasyczną czernią. To połączenie jest dowodem, że w modzie mniej znaczy więcej, a powrót do sprawdzonej klasyki zawsze się opłaca.

Pierwsza część #BEMINE to delikatne i eleganckie sukienki, które doskonale sprawdzą się podczas kolacji wieczorową porą. W nadchodzącym sezonie nie brakuje również propozycji dla fanów miejskiego luzu. Wyraziste sportowe sukienki i bluzy będą odpowiedzą na potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników streetwearu. Na uwagę zasługują przemyślane dodatki w postaci ultramodnych mokasynów i czółenek. Kolekcja zawiera też bogatą ofertę trampek i creepersów. Całości dopełnia minimalistyczna biżuteria. 

Efekty kampanii #BEMINE można zobaczyć już dziś na www.born2be.pl!

stylizacje na walentynki dla niej i dla niego
walentynkowe stylizacje born2be
jak się ubrać na walentynki
czerwona sukienka na walentynki

Wejdź w świat born2be.pl i zainspiruj się nowościami z najnowszej kampanii #BEMINE!