Cieszyńscy w Walentynkowej Sesji- #powercouple

Walentynki zbliżają się do nas wielkimi krokami! Z tej okazji nasza marka przygotowała wyjątkową kampanię walentynkową. Zastanawiacie się kogo, zaprosiliśmy do tego projektu? Długo nie musieliśmy się zastanawiać. Jest jedna para, która ujęła nas ogromną siłą swojej miłości! Mowa o aktorach – Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński! Jesteście ciekawi efektów sesji oraz tego, jak wyglądała praca od kulis? Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą relacją. Cieszyńscy w Walentynkowej Sesji #powercouple to uosobienie ogromnej, dojrzałej miłości, którą postanowiliśmy sfotografować. Sprawdźcie sami!

Miłość ponad wszystko!

Pierwszą odsłonę kampanii z udziałem Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego mogliście zobaczyć nie tak dawno. Słodka, pin-upowa sesja miała pokazać miłość młodzieńczą, nieskazitelną. Przeczytać możecie o tym w artykule Zdrójkowski i Gąsiewska w walentynkowej sesji.  Druga jest nieco inna.Bardziej zmysłowa, pokazująca miłość dojrzałą, opartą na doświadczeniach i zrozumieniu. Cieszyńscy w Walentynkowej Sesji -#powercouple pokazali, że nie boją się prawdziwych emocji. I te emocje widać na pierwszym planie naszych fotografii. Tematem tej odsłony była, jak już wyżej zostało ujęte miłość dojrzała. Każdy z nas ma swoją, inną definicję. Nasza definicja to Rafał Cieszyński i Alżbeta Lenska. Dlatego też to właśnie ich zaprosiliśmy do naszej Kampanii Walentynkowej. To jedna z najpiękniejszych par w rodzimym show-biznesie. Dlatego ich wybór do projektu born2be był oczywisty! Intrygująca uroda obojga aktorów i ich wyraziste osobowości stworzyły spójną historię, którą ujął nasz fotograf. Opowiadanie obrazem walentynkowych emocji wyszło Cieszyńskim w Walentynkowej Sesji #powercouple doskonale!


Klimat jakby z backstage

Klimat sesji utrzymany był w nieco backstageowej formie. Duże wnętrza, okna i nieco ciemne barwy przywoływały sceny niczym z romantycznych, hollywodzkich filmów. Choć konwencja fotografii jest dość prosta, to para aktorska nadała temu swój, osobliwy charakter, od którego ciężko przejść obojętnie. Stylizacje od born2be idealnie wkomponowały się w scenografię. Stylizacja Bety to głównie romantyczne looki, ołówkowa spódnica, szeroka koszula. Zdjęcia ukazują ją jako kobietę delikatną, wrażliwą, a zarazem glamour. Mowa o stylizacji ze szpilkami – seksownie, ale dalej w bardzo delikatnej odsłonie. Podobnie z Rafałem – jego stylizacje, to również głównie luźne outfity, w których czuje się swobodnie. Ciepła, niemalże domowa atmosfera kampanii Cieszyńscy w Walentynkowej Sesji- #powercouple to odwołanie się do najpiękniejszych emocji, jaką jest przywiązanie, akceptacja, zaufanie. Para aktorska bezapelacyjnie odtworzyła uczucia, jakie towarzyszą im na co dzień.

Cieszyńscy w Walentynkowej Sesji- #powercouple

Cieszyńscy w Walentynkowej Sesji #powercouple

Nasza Kampania Walentynkowa to nie tylko fotografie przepełnione stylizacjami. To emocje, to prawda o miłości, jaką przekazała nam Beta Lenska i Rafał Cieszyński. I za pomocą tych wartości stworzyliśmy #powercouplektóry miał cechować charakter naszej sesji. Power couple to pokazanie pary, która jest ze sobą mimo wszystko. Przeciwności losu tylko zbliżają i powodują, że czujemy się silniejsi razem i przekonani o tym, że chcemy spędzić ze sobą resztę życia. Miłość dojrzała to dla naszych gwiazd świadomość siebie i tego, że chcemy najlepiej dla drugiej osoby, bez względu na zaistniałe okoliczności. Tego, co dokładnie powiedzieli o miłości i jak wyglądała sesja za kulisami, zdradzi Wam video z making offu. Zapraszamy Was więc do zapoznania się z efektami wyjątkowej sesji z wyjątkową parą Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński. Mamy nadzieję, że zachwycicie się nimi tak jak my! A teraz pozostaje nam Wam życzyć udanych Walentynek i spędzenia tego dnia najlepiej jak potraficie!

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=nb8yh3rnSHg[/embedyt]