Kampania #Rebirth

kampania rebirth

Najnowsza kampania #Rebirth to historia opowiedziana oczami naszych ambasadorek – Sióstr ADiHD. #Rebirth to symbol odrodzenia, które tak bardzo potrzebne jest, aby zdystansować się od trudnych czasów, determinujących obecnie nasze życie. Zobacz efekty zimowej opowieści o tym, co najważniejsze!

Główne role odgrywają tu siostry ADiHD, które wraz z bliskimi udowadniają, że warto dać sobie przestrzeń na zatrzymanie się i przyjrzeniu się temu, co istotne. #Rebirth to metafora tęsknoty do natury, do bycia blisko ze sobą. Bohaterowie kampanii przytłoczeni codzienną rutyną, brakiem możliwości realizowania pełni życia w mieście, uciekają do miejsca, które oferuje ciszę. Ten azyl jest teraz bardzo potrzebny. Działka na końcu świata. Otoczona lasem i dająca wytchnienie. A wszystko po to, by uwolnić się w pełni.

W kampanii #Rebirth znajdziesz asortyment dla całej rodziny. Otwieramy się na wiele źródeł i czerpiemy z nich inspiracje. Dzięki różnorodności form i kolorów, dajemy możliwość pełnej swobody w wyborze i dopasowaniu stylizacji do indywidualnych potrzeb. Tak, by każdy znalazł tu coś dla siebie. Charakter stylizacji podkreśliliśmy wyrazistymi dodatkami, których nie brakuje zarówno w ofercie damskiej, jak i męskiej oraz dziecięcej.

Kolorystyka to głównie odcienie khaki, butelkowa zieleń oraz szarości. Zwróć uwagę na hity sezonu – długie płaszcze, kraciaste koszule oraz bluzy ocieplane kożuszkiem. Dopełnieniem stylizacji są supermodne wysokie kozaki na słupku oraz bogatozdobione botki pasujące do niemal każdego zestawienia. Panowie mogą liczyć na ciepłe i wygodne trapery a także męskie sztyblety, idealne do stylizacji o eleganckim charakterze. Dla wielbicieli zimowych akcesoriów przygotowaliśmy natomiast szeroką gamę szalików i czapek w przeróżnych wzorach.

Wejdź w zimowy świat razem z nami i zobacz efekty najnowszej kampanii #Rebirth na www.born2be.pl!