Najmodniejsze kolory włosów na 2019 rok

Przechodziliśmy przez modę na make-up no make-up, materiały eko, nieprzetworzone jedzenie, diety wege czy segregowania odpadów. Trend prosty i podkreślenia naturalnego wyrazu człowieczeństwa to must have w ostatnim czasie. Stajemy się bardziej świadomi w kontekście dbania o siebie, o naturę i otoczenie, w którym się znajdujemy. Czy to chwilowy trend, czy długofalowa zmiana? Jak będzie w przypadku włosów? Jakie są najmodniejsze kolory włosów na 2019 rok? O tym, w naszym artykule.  

Naturalny kolor włosów przede wszystkim

W tym sezonie króluje kolor nude, czyli neutralny. Nie inaczej jest w przypadku włosów! Kobiety coraz częściej rezygnują z wyrazistego i wyrafinowanego makijażu. Wolą naturalne metody pielęgnacji skóry. Kosmetyki eko i zabiegi rewitalizujące skórę. Powstał trend, w którym kobiety pokazują się w absolutnej naturalności. Czują się z tym dobrze i wcale nie chcą zakładać maski. Jak pokazują gwiazdy światowego formatu, Gigi Hadid, Emma Watson czy Gwyneth Paltrow – kolor włosów również może być naturalny. Żadna z wyżej wymienionych gwiazd nie poddaje swoich włosów koloryzacji, wręcz przeciwnie – pielęgnując je naturalnymi kosmetykami, zachowuje ich naturalny odcień. Prawie niewidoczna koloryzacja wyrównuje koloryt włosów i to najnowszy trend na wiosnę i lato 2019.

#colornocolor

Najmodniejsze kolory włosów na 2019 rok

Na Instagramie pod tym hashtagiem kryje się wiele inspiracji, gdzie kobiety świadome swojego wyglądu, rozpowszechniają ideę, zachęcając tym samym inne kobiety do dbania o swój naturalny piękny wyraz. I wy możecie się podzielić fotografią swoich włosów. Szczególnie, że już wiecie, jakie są kolory na sezon wiosna 2019.

Jak zadbać o naturalny kolor włosów?

Przede wszystkim warto dogłębnie i na wielu przestrzeniach zadbać o siebie. Odpowiednia dieta wzbogacona o picie siemienia lnianego, które wzmacnia strukturę cebulki i koniecznie kosmetyki do pielęgnacji skóry głowy. Przynajmniej raz w tygodniu wykonaj peeling skóry głowy. Włosy zawsze myj dwa raz: najpierw kolistymi ruchami skórę głowy, następnie same włosy. Pamiętaj o dokładnym spłukaniu i zaaplikowaniu odżywki. Polecamy Wam naturalne kosmetyki, które zawierają witaminę E. To ona odpowiada za skuteczne nawilżenie. Dzięki takim zabiegom włosy będą zdrowsze, gęstsze i MOCNIEJSZE! Jeśli to nie wystarczy – konieczna będzie koloryzacja, ale tylko taka, która wyciągnie głębie naturalnego koloru.

Koloryzacja tonalna

Koloryzacja tonalna pozwala osiągnąć efekt naturalnie zadbanych i pięknych włosów. Zasada jest podobna jak przy make up no make up. Koloryzacja ton w ton dodaje włosom efektu trójwymiarowości, odpowiednią strukturę i barwę. Stosując oleje do włosów, sprawisz że będą gładkie i lśniące. Najmodniejsze kolory włosów na 2019 rok to zdecydowanie efekt natural.

Najmodniejsze fryzury w 2019 roku

Color no color nosimy w każdy możliwy sposób. To, do czego my Was próbujemy przekonać, idąc za myślą o naturalnym pięknie to lekko rozpuszczone włosy, delikatnie pofalowane lub nieco niechlujnie upięte w koczek. Włosy możecie upiąć chustką w mocnych wiosennych barwach. Makijaż w tym wypadku również powinien być delikatny. Wystarczy BB krem, usta nawilżone błyszczykiem i delikatnie podkreślone rzęsy. Na sam koniec zostawiamy Was z przyjemnym poradnikiem od Nathsiw.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=zJMF1PsRnYM[/embedyt]