Kobiecość znaczy siła –#born2befeminine

Potęga kobiecości to nasza nieustająca inspiracja. Tworzymy, kreujemy, działamy dla kobiet i dzięki nim uświadamiamy sobie prawdziwą wartość mody. Naszym celem jest zawsze odpowiadać na potrzeby kobiet. Do nich chcemy trafiać. Do każdej kobiety. Born2be nie stawia granic, nie kreuje wyidealizowanego wizerunku kobiety, nie szufladkuje. Bo kobiecość znaczy siła, a ta siła nie kreuje podziałów.

Kobiecość znaczy siła, ale też…

Kobiecość znaczy siła –#born2befeminineCzym dla nas jest kobiecość? To możliwość wyrażania siebie wedle własnych emocji i personalnego poczucia estetyki. To swoboda odbierania świata przez filtr osobistych doświadczeń i nieskrępowane poczucie piękna. Czy siła kobiecości to też delikatność? Ależ tak! Kobiecość to mądrość, wrażliwość, umiejętność łagodzenia sporów i podejmowania trudnych wyborów. Kobiecość to szyk, który zachwyca i urzeka. To klasa i elegancja będące odzwierciedleniem pewności siebie i kobiecej siły. To lekkość, swoboda i piękno dostrzegane w codzienności. To odwaga w stawianiu czoła wyzwaniom i konsekwencja w dążeniu do wyznaczanych sobie celów. Kobiecość nie mieści się dla nas w żadnych sztywnych ramach. Uczymy się tego od Ciebie!

Kobiecość w naszej modzie

Kobiecość znaczy siła –#born2befeminineKobiecość to pewność siebie, którą chcemy w Tobie budować, poprzez tworzoną przez nas modę. Chcemy byś mogła znaleźć u nas ubrania, buty i dodatki, które pomogą w wydobyciu kobiecości każdego dnia. Kobiecość nie ma dla nas określonego rozmiaru, poglądów, nie próbujemy wtłoczyć jej w utarte schematy modowe. Moda, którą tworzymy skierowana jest do wszystkich kobiet. Staramy się słuchać Ciebie i Twoich potrzeb, by umiejętnie na nie odpowiadać. Kobiecość nas inspiruje, pozwala nam odkrywać nieskrępowane piękno.

#born2befeminine

Kobiecość znaczy siła –#born2befeminineTo właśnie Ty razem z nami kreujesz rzeczywistość pełną szyku, klasy i niczym nieograniczonej swobody. Jesteś naszą inspiracją. Chcemy Cię lepiej poznać! Z myślą o kobietach Born2be stworzyliśmy wyjątkową kampanię. Pokazaliśmy w niej 3 kobiety, ich styl i osobowości. Opowiedzieliśmy o ich pasjach i o tym, czym dla nich jest kobiecość. Całą kampanię możesz zobaczyć na naszym profilu na Instagramie. Jej celem jest skłonienie do refleksji nad siłą kobiecości i jej obliczach. A dla Ciebie czym jest kobiecość?

Kobiecość znaczy siła!

Sprawdź wszystkie materiały z sesji na naszym oficjalnym koncie na Instagramie i pod dedykowanym kampanii #born2befeminine

____

modelki: Basia Janyga @strefabe, Kamila Brodacka @k.brodacka, Dominika Mikosa

fot.: Andrzej Belina Brzozowski