BORN2BE LIMITED x AVANTI – Pierwsza limitowana kolekcja born2be

Nasza marka już od dłuższego czasu udowadnia, że uwielbia zaskakiwać swoich klientów! Kampanie, które tworzyliśmy z rozmachem pokazały, że wychodzimy naprzeciw wymaganiom swoich klientów, a swoje projekty tworzymy w oparciu o pokazy największych twórców współczesnej mody! Dlatego tym razem postawiliśmy na kobiecość, laekkość i delikatność- tak chętnie lansowaną przez ostatnie środowisko modowe. Tak powstała najnowsza kampania BORN2BE LIMITED x AVANTI! Współpraca z lubianym magazynem Avanti przyniosła nam wyjątkową sesję o której opowiemy w dzisiejszym poście!

Powiew świeżości w BORN2BE LIMITED x AVANTI

Nasza najnowsza kolekcja BORN2BE LIMITED x AVANTI zabiera nas w podróż do Gdyni – miasta, w którym słowo wolność nabiera jeszcze większego znaczenia. Nie bez przyczyny do sesji wybrana została akurat ta lokalizacja. To miejsce, w którym każdy ma czas, żeby się zatrzymać i odpowiedzieć na pytania, których do tej pory nie miał okazji, by sobie zadać.  Lekkie podmuchy wiatry, szumiące fale pozwalają się wyciszyć i wsłuchać się w swoje myśli i pragnienia. A to właśnie stanowiło główną ideę naszej sesji, którą zorganizowaliśmy we współpracy z magazynem Avanti. Limitowana kolekcja Born2be zachwyca wysoką jakością materiałów i delikatnymi, kobiecymi aplikacjami. Bałtyckie klimaty pozwoliły zaś na otrzymanie powiewu świeżości, o który tak nam chodziło.

BORN2BE LIMITED x AVANTI
BORN2BE LIMITED x AVANTI

Nostalgia nieustającym źródłem inspiracji

Zwiewne tkaniny, kwiatowe motywy współgrają z miejscem, które kusi ucieczką od codzienności. Bez wątpienia można rzec, że limitowana kolekcja naszego born2be uwodzi świeżością i delikatnością! A wszystko to na tle piaszczystych plaż i stromego klifu. Sesja utrzymana w nostalgicznej konwencji ma wyzwalać uczucia refleksji i tęsknoty za spokojem i ciszą. Nowa kampania naszej współpracy z Avanti nazwana  BORN2BE LIMITED x AVANTI to inspiracje surowymi, nadmorskimi krajobrazami. To przeniesienie się w świat pełen melancholii. Nie od dziś wiadomo, że to właśnie nostalgia jest nieustającym źródłem inspiracji dla twórców  mody.

BORN2BE LIMITED x AVANTI
BORN2BE LIMITED x AVANTI

Unikalna kolekcja dla każdej z nas

W rolach głównych  kobiece, lekkie sukienki- idealnie manifestujące kobiecość.  Udana kooperacja z magazynem Avanti stworzyła unikalną kolekcję, która zaskakuje kokieteryjnymi wycięciami i lekką formą. Choć projekty bazują na znanych już trendach, to w towarzystwie nadmorskiego anturażu nabierają nowego wymiaru. Harmonia pastelowych kolorów, ultra modne falbany zostały perfekcyjnie wyeksponowane przez zmysłowe, wyraziste modelki. Chociaż nasza marka do tej pory utożsamiana była z innym stylem, to w limitowanej kolekcji stawia na zwiewne i kobiece elementy garderoby. Nieco nowoczesny rys kolekcji nadaje prosty garnitur, który zarazem podkreśla minimalistyczne tendencje -związane z naszą wcześniejszą estetyką. W projektach wybrzmiewają echa francuskiej nonszalancji i naturalności, które zachęcają do otulenia się nimi podczas spaceru brzegiem morza.

BORN2BE LIMITED x AVANTI

Podróż, w którą warto się wybrać

Połączenie delikatnych tkanin i surowego piękna natury to przemyślany koncept, uderzający innowacyjnym podejściem. BORN2BE LIMITED x AVANTI to unikatowa linia we współpracy naszej marki born2be i magazynu Avanti, która zabierze Cię w wyjątkową podróż, przywołującą stare wspomnienia. Warto skorzystać z tego zaproszenia i cieszyć się ponadczasowym designem! BORN2BE LIMITED x AVANTI wyprodukowana w Polsce i dostępna już od 29 kwietnia na www.born2be.pl, a efekty wyjątkowej sesji można będzie również zobaczyć w magazynie Avanti. A dla tych, którzy są ciekawi innych, naszych projektów, odsyłamy do posta o wcześniejszej kampanii z blogerką Polą Bogdańską.