BORN2BE X #ITGIRLS – POLA BOGDAŃSKA

Nasz najnowszy cykl born2be x #ITGirls to przegląd najpopularniejszych, warszawskich #ITGirls, które warto dodać do obserwowanych! Pierwszą odsłonę tego wyjątkowego cyklu mieliście okazję zobaczyć z udziałem stylistki gwiazd, Magdy Jagnickiej! Dla tych, którzy się z nią nie zapoznali, zapraszamy koniecznie do przeczytania! Dziś zapraszamy na kolejną odsłonę BORN2BE X #ITGIRLS – POLA BOGDAŃSKA!

Kobieta o wielu talentach

Pola Bogdańska -kobieta o wielu talentach! Projektantka, youtuberka i blogerka! Jej instagram @simplybypola śledzi ponad 78 tys. followersów. Nic dziwnego! Masa inspiracji, pomysłów na nietuzinkowe stylizacje. Na to właśnie możecie liczyć przeglądając jej zdjęcia! Niezwykła uroda i wyczucie stylu zachwyciło cały team Born2be! Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru  Pola Bogdańska była więc oczywistym wyborem do kolejnej odsłony naszego cyklu. Nasza bohaterka udowadnia, że w młodym wieku można osiągnąć naprawdę wiele!

BORN2BE X #ITGIRLS – POLA BOGDAŃSKA
BORN2BE X #ITGIRLS – POLA BOGDAŃSKA

Eklektyzm w wydaniu @simplybypola

BORN2BE X #ITGIRLS – POLA BOGDAŃSKA to kolejna odsłona, tym razem w nieco innym stylu. Zwiewne sukienki, paryski szyk pasował nam do Poli idealnie. Na taką sesję czekaliśmy od dawna! Delikatna, dziewczęca uroda bardzo dobrze współgrała z dodatkami vintage: opaskami, kaszkietem i dużymi okularami. Wiosenna kolekcja Born2be to inspiracja światowymi pokazami, ale przełamana steetwearowym akcentem. Dlatego właśnie do współpracy zaprosiliśmy Polę Bogdańską, miłośniczkę stylu vintage, która jednak do swoich stylizacji lubi przemycać nowoczesne elementy. Sesja inspirowana starymi, analogowymi fotografiami rodem ze stolicy Francji to nasza kolejna odsłona cyklu o It-GIRLS- dziewczynach, które mają co raz większy wpływa na kształtowanie obecnych trendów.

BORN2BE X #ITGIRLS – POLA BOGDAŃSKA
BORN2BE X #ITGIRLS – POLA BOGDAŃSKA

Vintage niejedno ma imię

Vintage niejedno ma imię-między innymi pod takim hasłem miała miejsce BORN2BE X #ITGIRLS – POLA BOGDAŃSKA.  Klimatowi Vintage w nieco modernistycznej formie towarzyszyły znane i lubiane miejsca każdej warszawskiej It-Girl. Bazar Miejski- to bez wątpienia ulubione miejsce Poli na mapie Warszawy. Modowe perełki jakie można tam znaleźć przechodzą najśmielsze oczekiwania każdej miłośniczki stylu vintage. Po udanych zakupach warto pokusić się o lemoniadę w stylu Carrie Bradshaw! A taką serwuje tylko Regina Bar! Sesja w nietuzinkowych przestrzeniach, które dodatkową inspirują do tworzenia pięknych fotografii jest bez wątpienia jednym z atutów naszego cyklu! Zobacz dzień z życia Poli Bogdańskiej i zainspiruj się naszą It Girl!

BORN2BE X #ITGIRLS – POLA BOGDAŃSKA

Jesteście ciekawi, kto będzie bohaterem kolejnej odsłony? Bądźcie koniecznie z nami! A tymczasem czekamy na Wasze opinie naszego cyklu BORN2BE X #ITGIRLS – POLA BOGDAŃSKA!