Born2be.pl partnerem filmu „Ania”. Wygraj bilety!

ania film born2be.pl odzież i obuwie

Born2be.pl po raz kolejny zostało partnerem fenomenalnego i długo wyczekiwanego filmu, pt. „Ania”.

Jeśli masz ochotę, by pójść do kina na ten właśnie film, mamy dla Ciebie konkurs! Możesz zdobyć podwójne bilety na seans! Jak je wygrać? Wystarczy śledzić profile social media i wziąć udział w konkursie – IG Born2be.pl oraz FB Born2be.

Mamy nadzieję, że zdobędziesz bilety i później podzielisz się z nami w komentarzu swoją opinią na temat filmu.

Film „Ania” to wzruszająca opowieść o nietuzinkowej kobiecie, pełnej ciepła i miłości, o popularnej aktorce, która pozostawiła w żalu nie tylko bliskich, ale także swoich wielbicieli. W październiku minie 8 lat od śmierci popularnej i lubianej aktorki Anny Przybylskiej. Dziś Telewizja Polska prezentuje plakat do filmu pt. „Ania” w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego i Michała Bandurskiego. Film wejdzie do kin w całej Polsce 7 października.

Film zawiera niepublikowane dotąd materiały filmowe oraz pełne emocji wspomnienia rodziny, przyjaciół i współpracowników aktorki. Wspólne chwile z Anną Przybylską wspominać będą m.in.: jej partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia, mama oraz siostra aktorki. Nie zabraknie opowieści związanych z jej życiem i karierą we wspomnieniach reżysera Radosława Piwowarskiego oraz wielu aktorów, m.in.: Cezarego Pazury, Michała Żebrowskiego, Jana Englerta, Pawła Małaszyńskiego, Pawła Wawrzeckiego, Szymona Bobrowskiego, Anny Dereszowskiej, Katarzyny Bujakiewicz, Andrzeja Piasecznego.