Just born2be WILD! – westernowa kampania na sezon wiosna-lato 2024

born2be wild wiosna lato 2024

W najnowszej kampanii na sezon wiosna-lato od born2be przenosimy się na Dziki Zachód, podążając za duchem poszukiwaczy przygód i nieodkrytych miejsc. Hasłem kampanii „born2be WILD” zachęcamy do zabawy modą – odkrywania najnowszych trendów i nieoczywistych połączeń, poszukiwania swojej modowej indywidualności, ale również inspirowania się westernowym lookiem w swoich codziennych, casualowych stylizacjach. Kadry przepełnionego szaleństwem i dzikością bezdroża słonecznej Andaluzji pobudzają do otworzenia się na modę i eksperymentowania z nią w pełnym wymiarze.

W poszukiwaniu wymarzonej stylizacji na sezon SS24

wiosna lato 2024

Bohaterki kampanii – Ilona i Milena Krawczyńskie czyli Siostry ADiHD – wyruszają w podróż przez bezdroża, poszukując iskry szaleństwa i zachodnich inspiracji. W skórzanej walizce, która im towarzyszy, mają zupełnie wszystko, będąc tym samym przygotowane na każdą okazję. Podczas ich dzikiej i nieprzewidywalnej przejażdżki okraszone są stylizacjami, które perfekcyjnie dopełniają westernowy krajobraz. Pojawiają się między innymi tiulowe suknie z falbanami w połączeniu z ciężkimi, wyrazistymi kowbojkami, luźne wzorzyste koszule w kontraście do ciemnobrązowych vintage kamizelek oraz mocno trendujące monolooki wykorzystujące denim.

Pełne energii i mocnego temperamentu siostry – Ilona i Milena to zwolenniczki casualu ze szczyptą szaleństwa. To iskra, której nie sposób zapomnieć, a ich lifestyle przekłada się na oryginalne, ale ponadczasowe kreacje, które może wykorzystać każda z Was – JUST BORN2BE WILD!

Zachodni powiew – kolekcja pełna HOT trendów!

Kolekcja wiosenna born2be przeplata barwne, odważne kreacje ze stonowanymi kolorystycznie propozycjami. Zdecydowanie przoduje naturalny beż i charakterystyczne dla westernowego looku tkaniny i wzory. Nie mogło więc zabraknąć wciąż wielce znaczącego dla świata mody jeansu, ponadczasowej kraty, subtelnie powiewających frędzli, czy tłoczenia na skórzanych materiałach. By pokochać stylizacje okraszone Dzikim Zachodem i wskrzesić w sobie współczesną kowbojkę, istotne jest łączenie różnorodnych tkanin i faktur. Powracający jak bumerang trend wykorzystywania kowbojskich elementów w stylizacji to odpowiedź na potrzebę obcowania człowieka z naturą, ruch w stronę wolności, a przede wszystkim możliwość swobodnego wyrażania siebie.

Zobacz ekscytującą kampanię

Pokochaj westernowy look

Fakt, że zachodnie kino skategoryzowało kowbojski styl jako męski, nie znaczy, że nie może należeć również do świata kobiet! Marka born2be zachęca kobiety do wprowadzenia powiewu westernowych inspiracji do swojej wiosennej szafy i łączenia elementów rodem z Dzikiego Zachodu z klasyczną częścią swojej garderoby. Cowboy trend sukcesywnie powraca do modowych łask – zdecydowanie na to nie narzekamy, a wręcz dajemy przestrzeń tej inspirującej, kowbojskiej wariacji!