Francuski szyk dla kobiet – Jak być Paryżanką w Polsce?

Nie od dziś wiadomo, że Francja to stolica dobrego, wyrafinowanego stylu i bogatej kultury! W czym jednak tkwi sekret Paryżanek? Co powoduje, że mówi się o nich jako o najlepiej ubranych kobietach na świecie? W tym poście pomożemy Ci odpowiedzieć na te pytania i pomóc wyglądać modnie i stylowo- czyli tak jak Francuzki lubią najbardziej! Francuski szyk dla kobiet czyli warto odpowiedzieć sobie na pytanie – Jak być Paryżanką w Polsce?

Po pierwsze wygodnie!

Czego nie wiesz o Narodzinach GwiazdyParyski szyk dla kobiet Paryża w Polsce? Wygoda to podstawa budowania francuskiej garderoby. Najlepiej, by ubrania były oversizowe, które nie obciskają sylwetki. To główna cecha stylu Paryżanek. Jeśli mowa o dopasowanym stroju, to na myśl przychodzi klasyczna mała czarna pionierki Coco Chanel. Jak mawiała projektantka, „moda, w której nie można wyjść na ulicę, nie jest modą”. Tę zasadę dobrze pamiętają Francuzki i skrupulatnie wnoszą ją do życia. Okazuję się, że prosta bluzka w paski w połączeniu z szerokimi boyfriendami z dziurami stworzy sprytną stylizację, która nada się do pracy i na spacer. W Born2be znajdziesz produkty, które pomogą stworzyć Ci outfit we francuskim stylu.  Sięgnij po marynarkę  oraz jeansy i połącz je z białym, klasycznym T-shirtem.

Francuski szyk dla kobiet? Klasyka zawsze w cenie!

FModa w stylu francuskimrancuzki doskonale wiedzą, że mało znaczy więcej, dlatego sięgają po bezpieczne rozwiązania, które będą odpowiednie na każde okazje. Za pomocą neutralnych barw pokazują, jak stworzyć ciekawą stylizację, która uderza swoją klasą i minimalizmem! Choć wydawać by się, mogło, że to nudne kolory, to mieszkanki kraju wina i serów udowadniają, że nie trzeba wiele, by wyglądać stylowo. Wiedzą bowiem, że diabeł tkwi w szczegółach! Dlatego stawiają na jeden, charakterystyczny element, który obroni całą stylizację i nada jej odpowiedniego charakteru! Zastanawiacie się, co to może być? Ulice Paryża już dawno podbił kapelusz! To prawdziwy element francuskiego szyku! Ważne, by był właściwie dobrany do stroju- nie był zbyt sportowy, ani zbyt elegancki. Jeśli więc szukałaś, czegoś, co podkreśli Twój minimalistyczny styl, a jednocześnie nie będzie przesadzonym dodatkiem, zainspiruj się francuskim szykiem!

Nonszalancja jako główny przejaw francuskiego stylu!

Choć Francuzki kochają klasykę, która charakteryzuję ich styl, to lubią one przełamywać mocnym akcentem swoją stylizację. Do kultowej już militarnej marynarki, stworzonej przez Coco Chanel, dobierają długi szal, wiążąc go w nonszalancki sposób, by całość wyglądała, jakby ubierały się w 5 minut! W gruncie rzeczy to przemyślany outfit, który pokazuje, że akcesoria, francuskie kobiety kochają najbardziej! Ponadto klasyczne marynarki pomogą Ci w szybki i łatwy sposób przygotować elegancki look na każdy dzień!

Oszczędność kluczem do piękna!

A co w przypadku makijażu i włosów? Koniecznie make up no make up! Francuzki pokazują, że wystarczy mocny akcent w postaci czerwonej pomadki, by wyglądać pięknie i wyjątkowo! Na oczach klasyczna czarna kreska, a włosy to tzw. artystyczny nieład! Wystarczy, jak będą lekko pofalowane. Jeśli wolisz upięcia, to „niedbały” kok będzie idealny!

Skorzystaj więc z naszych rad i pokochaj francuski szyk Francuzek, tak jak zrobiły to miliony kobiet na całym świecie!