Sprawdź, jak szybko wysuszyć spodnie! Kilka niezawodnych tricków

jak szybko wysuszyć spodnie

Czas ucieka, pora wychodzić, a Twoje spodnie nadal nie wyschły? Podpowiadamy, jak szybko wysuszyć spodnie bez większego wysiłku! Przygotowaliśmy kilka prostych tricków, dzięki którym dowiesz się, co zrobić, żeby spodnie szybko wyschły – do dzieła! Niejednokrotnie byłaś zmuszona do założenia mokrych spodni, by się nie spóźnić? Nie dość, że to nieprzyjemne uczucie, to jeszcze może skutkować przeziębieniem, dlatego czas z tym skończyć – dzięki naszym poradom będziesz przygotowana na każdą okoliczność!

Jak szybko wysuszyć jeansy?

Mokre jeansy to niemiła niespodzianka, zwłaszcza jeśli to właśnie z nimi zaplanowałyśmy outfit i nie mamy pomysłu, czym je zastąpić. By ten fakt nas nie zaskoczył, warto wiedzieć, jak szybko wysuszyć spodnie jeansowe. Najbardziej popularną metodą jest suszenie jeansów żelazkiem – z pewnością każda z Was już próbowała! Metoda z żelazkiem pomoże nam wysuszyć spodnie w godzinę lub w krótszym czasie w zależności od grubości materiału. Ważne żeby prasować jeansy na lewej stronie i nie przykładać żelazka zbyt długo, by jeansy nie utraciły swojej elastyczności. Możesz także spróbować prasowania spodni przez cienki ręcznik, co dodatkowo pomoże wchłonąć nadmierną wilgoć. Ta metoda sprawdzi się zarówno przy jeansach, jak i spodniach materiałowych. Godzina to za dużo? Szybkie suszenie jeansów ułatwi Ci suszarka do włosów! Ważne, żeby rozwiesić spodnie na sznurku lub wieszaku, tak by gorące powietrze dostawało się do środka i równomiernie rozchodziło się po mokrych jeansach. To zdecydowanie jeden z najlepszych sposobów na suszenie spodni jeansowych. Dlaczego? Suszarkę ma każda z nas, a możliwość regulowania temperatury i intensywności nawiewu ciepłego powietrza pozwoli nam szybko i wygodnie rozprawić się z mokrymi spodniami. Raz, dwa i gotowe! Załóż ulubione jeansy, sneakersy i ruszaj w miasto! Pamiętaj, by podzielić się z przyjaciółką nowymi trickami i opowiedzieć, co zrobić, żeby szybko wysuszyć spodnie.

Jak szybko wysuszyć spodnie bez suszarki?

Suszarka do włosów przyda nam się do szybkiego suszenia spodni wykonanych z lekkich materiałów. Co jednak w przypadku suszenia spodni dresowych, czy jeansowych? W tej kwestii suszenie spodni suszarką może nie być już tak skuteczne. Dlatego sprawdź metodę z…piekarnikiem. Suszenie spodni w piekarniku brzmi nieco kontrowersyjnie, ale możesz to zrobić, ponieważ ta metoda naprawdę działa! Jeśli zastanawiasz się, jak wysuszać spodnie w mniej niż 10 minut, powinnaś czym prędzej biec do kuchni i nastawić piekarnik! Przed wstawieniem świeżo upranych spodni do piekarnika powinnaś go wyczyścić, by uniknąć wchłonięcia przez materiał zapachów jedzenia i ubrudzenia nowo wypranych spodni. Rozgrzej piekarnik do 200 stopni i wstaw spodnie na 5 minut – nigdy dłużej, ponieważ możesz nadpalić materiał. Pamiętaj, by zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa, również w przypadku suszenia spodni w mikrofali.

Teraz już wiesz, jak szybko wysuszyć mokre spodnie. Chcesz odmienić swoje stare jeansy? Koniecznie sprawdź, czym zafarbować spodnie.