PARIS CALLING – Jesienna kampania born2be to ukłon dla bliskości

jesień 2023 trendy moda

Born2be w nowej kampanii na sezon jesień 2023 wprowadza nas w magiczny nastrój. PARIS CALLING to kampania, która sprytnie łączy odrobinę romantyzmu i nutkę przygody, skupiając się na streetwearowych trendach w paryskim wydaniu. Jej główne hasło, brzmi jak zaproszenie do niezapomnianej podróży przez uliczki miasta miłości. W kampanii zachęcamy do odkrywania nowych miejsc, przeżywania emocji i tworzenia niezapomnianych wspomnień wraz z najbliższymi. W centrum kampanii stoją ciekawi świata ludzie, którzy łączą się poprzez marzenia, wartości i uczucia. Ich historia ukazuje, że życie to podróż pełna niespodzianek, a miłość i bliskość mogą być najlepszą motywacją do spełnienia marzeń.

Odkrywaj nowe i doświadczaj całej palety emocji

Born2be.pl nie tylko oferuje modne buty i ubrania, ale również inspiruje do życia pełnią, podkreślając znaczenie relacji i podróży, również tych wewnętrznych. Kampania PARIS CALLING to podróż przez ulice Paryża, ale też podróż do własnych pragnień i potrzeb. W całej kolekcji dla mężczyzn i kobiet dominują odcienie ziemi – od beży i zieleni, aż po mocno nasycone brązy, które tylko podkreślają lekkość, jaka towarzyszy bohaterom. W trendach AW23, które lansujemy pojawiają się ponadczasowy paryski minimalizm i modne detale, jak grubo plecione dzianiny, metaliczne wzory, nieskrępowane frędzle, geometryczne pikowania i tłoczenia na skórzanych materiałach.

Moda dla całej rodziny – będziecie gotowi na każdą okazję

Po raz kolejny udowadniamy, że stylizacje są dopełnieniem naszej osobowości i to niezależnie od sezonu i miejsca, w jakim się znajdujemy. Z tego względu w kolekcji pojawiły się prawdziwe perełki do jesienno-zimowej garderoby. Zarówno na stronie, jak i w aplikacji znajdziemy ciepłe kurtki, eleganckie płaszcze, czy miłe w dotyku swetry. Jesienna kolekcja to także modne obuwie, gdzie botki, traperki, mokasyny oraz kozaki zachęcają do postawienia pierwszych kroków na drodze do odkrycia siebie.

#Born2BeWear