born2be x #ITGirls – Magda Jagnicka

Nasz najnowszy cykl born2be x #ITGirls to przegląd najpopularniejszych, warszawskich #ITGirls, które warto dodać do obserwowanych! Nadchodzi bowiem nowe pokolenie warszawskich influencerek, które pokażą Wam jak interpretować najnowsze trendy i co, tak naprawdę oznacza bycie stylowym! Nasz cykl rozpoczyna młoda i utalentowana stylistka Magda Jagnicka, która swoimi stylizacjami inspiruje i zachwyca już od dłuższego czasu! Sprawdźcie koniecznie efekty i zainspirujcie się do odkrywania więcej każdego dnia!

born2be x #ITGirls – Magda Jagnicka

Zobacz najnowszą sesję dla born2be x #ITGirls.  Magda Jagnicka, która w niej wystąpiła, inspiruje i wskazuje wiosenne trendy, obok których nie można przejść obojętnie. Buty na platformie, neonowe kolory na ubraniach, garnitury w kobiecym kolorze i plisowane spódnice! To tylko część gorących nowości rekomendowanych przez Magdę!

born2be x #ITGirls - Magda Jagnicka

Powiew świeżości na Wiosnę

Sesja zdjęciowa dla born2be x #ITGirls – Magda Jagnicka to powiew świeżości i nieco inne spojrzenie na modę. Officowy look przełamany najnowszymi sneakersami to propozycja dla tych, którzy nie boją się nietuzinkowych rozwiązań!  Znana ze swojego zamiłowania do podróży stylistka, uwielbia wygodne ubrania, w których może czuć się naprawdę wygodnie! Jej styl to prawdziwy eklektyzm, nawiązujący do jej szalonej osobowości! Zobacz, jak poradziła sobie pierwsza bohaterka naszego wyjątkowego cyklu: born2be x #ITGirls – Magda Jagnicka! Zainspiruj się i wejdź w świat wiosennych trendów już teraz!

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=2wPXV3Pfkng[/embedyt]

Sneakersy i elegancki outfit – jesteśmy na TAK!

Jak nosić sneakersy do eleganckiego outfitu? To pytanie zadaje sobie teraz wiele kobiet. W sezonie wiosennym zamienimy szpilki i czółenka na sneakersy. Połączenie jasnoróżowego czy czerwonego koloru z białymi sneakersami to hit tego sezonu! Czy połączenie cienkiego golfu w kolorze neonowym z garniturem w kratę może się udać? Odpowiedź znajdziecie poniżej!

born2be x #ITGirls - Magda Jagnicka

Poznajcie nowości na Wiosnę na born2be.pl i odświeżcie swoją garderobę. Wiosenne trendy interpretuj na swój sposób. Przyjmij zaproszenie do świata Magdy Jagnickiej i odkryj więcej!

born2be x #ITGirls - Magda Jagnicka

photo & video: Andrzej Belina-Brzozowski