Łączymy siły i pomagamy Ukrainie!

born2be pomoc ukrainie

Naszą markę tworzą ludzie z całego świata, w tym Ukrainy. Obecna sytuacja mocno dotknęła nasz zespół, a szczególnie oddział Born2be znajdujący się na Ukrainie. Pragniemy przekazać głębokie wyrazy współczucia dla naszych współpracowników, Klientów, partnerów biznesowych i wszystkich osób cierpiących z powodu konfliktu.

W tej chwili naszym priorytetem jest wsparcie poszkodowanych, dlatego zmobilizowaliśmy siły i aktywnie działamy. Przekazaliśmy już paczki z odzieżą i obuwiem dla dzieci i dorosłych przybywających z Ukrainy.

26 lutego rozpoczęliśmy w naszym biurze zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy – przyjmujemy m.in. żywność, artykuły higieniczne dla dzieci i dorosłych, leki, kołdry, koce itd. W zbiórkę natychmiast zaangażowały się wszystkie działy marki Born2be, a także klienci. Serdecznie dziękujemy za Waszą pomoc!

Przewieźliśmy już pierwszą turę rzeczy do przejścia granicznego w Medyce oraz Dołhobyczowie, a w drodze powrotnej zabraliśmy kobiety z dziećmi do bezpiecznego miejsca noclegowego.

To jeszcze nie koniec. Nasz punkt nadal aktywnie działa w budynku Cataliny na al. Wyścigowej 6. W związku z ogromnym zapotrzebowaniem w Warszawie, przez kolejne dni wszystkie rzeczy będziemy przekazywać do lokalnych punktów (m.in. Fundacji SOS i schroniska), a także osób przebywających na terenie Warszawy.

O wszystkich nowych działaniach i sukcesach będziemy informować na Instagramie i blogu weloveborn2be.