SENSES

senses born2be

Islandia – kraina lodu i nieskazitelnej natury. Dzika i zachwycająca, a jednocześnie pełna sprzeczności wyspa. Ten nietuzinkowy, wyjątkowy klimat Islandii ujmuje spokojem i ucieczką od miejskiego zgiełku. Surowość islandzkiego krajobrazu stała się więc idealnym tłem dla naszej najnowszej kampanii Senses.

Ch­łod­na ko­lo­ry­sty­ka wyspy i nieco surrealistyczna natura two­rzą wyjątkową sce­ne­rię – idealnie współgrającą z je­sien­no-zi­mo­wą li­nią. Najnowsza kampania SENSES to przeniesienie się do świata zmysłów i poszukiwanie harmonii w miejscu, gdzie najpełniej czuć bliskość z naturą. Islandia staje się więc nie tylko tłem do realizacji kampanii, ale również pewnego rodzaju alegorią nostalgii i romantyczności. SENSES to trzy rozdziały opowieści o podróży po Islandii. Pierwsza, wrześniowa odsłona ma nieco oniryczny klimat, niemal jak z filmów Wesa Andersona. Kolejne części będą utrzymane w podobnej estetyce, a ich premiera już niedługo!

Twarzą kampanii została światowej sławy topmodelka Maja Salamon – znana z pokazów dla luksusowych domów mody. Na swoim koncie ma okładki dla L’offcielHarper’s Bazaar czy Vogue. Jej eteryczna uroda zachwyca w kampanii i idealnie komponuje się z surrealistycznym klimatem wyspy. Wzrok przyciąga również model Sebastian Stemplewski, znany z udziału w kampanii dla luksusowej marki J.W. Anderson.

Na sezon jesień/zima przygotowaliśmy stylizacje inspirowane światowymi trendami z zachowaniem motywu multifunkcjonalności. Dominują więc wygodne i minimalistyczne propozycje. Warstwowość stylizacji oraz stonowana kolorystyka pierwszej odsłony nawiązują do znanego, skandynawskiego new nordic, który był jednocześnie jedną z inspiracji do stworzenia kampanii SENSES.

zielona sukienka dzianinowa z golfem

W najnowszej linii znajdziesz m.in. pikowane kamizelki i kurtki, dzianinowe sukienki oraz nawiązujące do lat siedemdziesiątych spodnie z szeroką nogawką. W ofercie znalazły się również sznurowane, grungowe botki, eleganckie mokasyny, a dla miłośników luźnego, miejskiego stylu czekają oldschoolowe buty sportowe z wysoką cholewką, które w tym sezonie powracają w wielkim stylu.

kozaki do dzianinowej sukienki

 Efekty pierwszej odsłony kampanii Senses dostępne na born2be.pl!

sukienka dzianinowa z długim rękawem
czarna kurtka męska