The Notebook wraca w nowej odsłonie!

Kultowy The Notebook wraca w nowej odsłonie! My już wiemy, jakiej i chętnie tym newsem się z Wami podzielimy. Wiemy przecież, ile wzruszających momentów przeżyliśmy wspólnie oglądając miłość Noah do Allie. Nie sposób zliczyć sceny, w trakcie których płakaliśmy! W pokoleniu Milenialsów wiele scen znalazło swoje miejsce na tablicach inspiracyjnych, a część została wykorzystana do tworzenia zabawnych memów. Do rzeczy – film wraca i to w naprawdę ciekawej odsłonie. Kto zagra? 

Kopalnia miłosnych gestów, rozmów, działań…

The Notebook film
Kadr z filmu „The Notebook”

Miłość niemalże doskonała. Noah zbudował Allie dom jej marzeń, pracownię malarską, pisał jej listy codziennie przez cały rok, a dziś – czy choć jeden list wrzucamy do skrzynki pocztowej w ciągu roku? Miłość romantyczna jest wytęskniona, dlatego tak bardzo cieszy nas powrót filmu The Notebook. 

The Notebook wybrzmi jako musical

To pierwsze zaskoczenie. Wielu spodziewało się odświeżonej wersji kinowej. Jak się okazuje, prace nad musicalem Pamiętnik już się rozpoczęły. Producentem został autor książki – Nicholas Sparks. Za muzykę będzie odpowiadać amerykańska piosenkarka Ingrid Michaelson, którą znamy przede wszystkim z takich hitów jak The Way I am.

15 lat od premiery

Uwierzycie, że premiera filmu miała swoje miejsce 15 lat temu? I choć od tamtego czasu powstało kilka tytułów w tematyce bezwarunkowej romantycznej miłości, nadal cytujemy The Notebook i rozczulamy się nad nieskazitelną miłością Noah do Allie.

Kto zagra w nowojorskiej produkcji?

Tego tak naprawdę jeszcze nikt nie wie. Trzymamy jednak mocno kciuki za Ryana Goslinga. Wiemy przecież, jak doskonale poradził sobie w oscarowym La La Land. Tak czy inaczej, bądźmy szczerzy! Czy wyobrażamy sobie, by ktoś inny mógł odtworzyć męską rolę w Pamiętniku? Nie inaczej jest z Rachel McAdams. Jesteśmy już przyzwyczajeni do tego, że to właśnie ta dwójka powinna znaleźć się na deskach Broadwayu. Nad produkcją nowej wersji Pamiętnika będzie czuwać  Bekah Brunstetter, która szerszemu gronu odbiorców dała się poznać przez takie tytuły jak Amerykańscy Bogowie, This is Us czy Pedagożka

Nasuwa się jedno, zasadnicze pytanie. Kto wybiera się na premierę?!