Zrób zakupy i odbierz pakiet tv!

To platforma do odbioru TV przez internet. Usługa pozwala oglądać online ulubione programy na komputerze, tablecie, telefonie i telewizorze.
To idealne rozwiązanie dla osób które chcą oglądać telewizję bez umowy i zobowiązań.Zabierz WP Pilot na wakacje i ciesz się ulubionymi programami.

WP Pilot to telewizja przez internet na prostych zasadach.
Oglądasz tak jak lubisz, gdziekolwiek jesteś.

Pakiet Starter Plus to ponad 25 kanałów min.: TVP1, TVP2, Polsat czy TVN. Pakiet Starter Plus to pakiet dla widzów ceniących sobie bardzo dobrą jakość sygnału, brak dodatkowych reklam oraz dostęp do telewizji wysokiej rozdzielczości (HD). W pakiecie znaleźć można najlepsze polskie stacje telewizyjne, kanały muzyczne, informacyjne, publicystyczne i rozrywkowe.

Aby skorzystać z kodu dostępnego na bilecie:

1. Wejdź na stronę http://pilot.wp.pl i zarejestruj się w usłudze WP Pilot. Można też zalogować się do usługi przez Facebooka lub WP Pocztę.

2. Po zalogowaniu do usługi wystarczy przejść do zakładki "Kup pakiet" lub wejść na stronę http://pilot.wp.pl/oferta i wybrać pakiet Starter Plus.

3. Pole do wpisania kodu znajdującego się na bilecie pojawi się po kliknięciu przycisku po prawej stronie "Płatność kodem" - wpisany kod trzeba zatwierdzić klikając przycisk "Zapłać kodem". Kod dostępny na bilecie można wykorzystać tylko do aktywowania pakietu Starter Plus, kod jest jednorazowy i ważny do 01.09.2018

newsletter