Kosmetyki Fenty Beauty od Rihanny – premiera już dziś!

Kolejna głośnie premiera tego roku? Kosmetyki Fenty Beauty od Rihanny. Na ten moment czekali wszyscy. Już dziś – 11 stycznia wielka premiera nowych kosmetyków sygnowanych pseudonimem najsłynniejszej Barbadoski! My wiemy nieco więcej! Sprawdźcie sami! 

Kosmetyki Fenty Beauty od Rihanny

Na moment nie zwalnia tempa. Nie ma na świecie osoby, która nie zna twórczości Rianny. Jej muzykę puszczają wszystkie rozgłośnie radiowe na całym świecie, a o jej projektach filmowych i modowych mówi się coraz częściej. Już w tym roku Barbadoska wyda swój 9 album muzyczny. Fani nie mogą się doczekać, a krytycy zacierają rączki. W Walentynki ukaże się jej limitowana walentynkowa kolekcja. Marka SAVAGE X FENTY odniesie kolejny sukces! Już dziś we wszystkich drogeriach Sephora znajdziecie kosmetyki Fenty Beauty.

Przygotuj makijaż pod okiem Rihanny!

Taka opcja jest dostępna już od jakiegoś czasu na oficjalnym kanale Fenty Beauty By Rihanna w serwisie Youtube. Ponad 100 filmów, a w każdym z nich poradnik, jak przygotować oryginalny make-up z komsetykami Fenty. Oprócz najpopularniejszych specjalistów od make-upu, spotkacie się również z samą Rihanną.

Co znajdziemy w kolejnej odsłonie kosmetyków?

Fenty Beauty premieraCo znajdziemy w linii kosmetyków Fenty Beauty od Rihanny. Przede wszystkim pudry! Jest ich aż 8: Lavender, Butter, Banana, Cashew, Honey, Hazelnut, Nutmeg i Coffee. Pudry dopasowane są do każdego rodzaju skóry: jasnej, umiarkowanej, opalonej i ciemnej. Wszystkie są półprzeźroczyste, więc nie ma mowy, że pojawią się brzydkie prześwity. Dodatkowo w ofercie pojawi się 10 nowych podkładów. Każdy podkład w Polsce będzie kosztował 145 zł. Po raz pierwszy w ofercie znajdą się korektory i będzie aż 50 różnych odcieni. Czego nie wiecie o Narodzinach Gwiazdy? Rihanna nie mówi PAS. Jest otwarta na propozycje kobiet, więc śmiało testujcie i oznaczajcie markę w Waszych social mediach. Piszcie, czego Wam brakuje w ofercie FB. Może to maskara? Matowe szminki? Dajcie znać w komentarzu! Kto z Was wybiera się dziś na zakupy? Może chcecie, by w ofercie born2be pojawiły się kosmetyki?