Zdrójkowski i Gąsiewska w Walentynkowej Sesji – #Lovebirds

Najbardziej romantyczny dzień zbliża się wielkimi krokami. Witryny sklepów przepełnione są czerwonymi i różowymi ozdobami, które mają przypominać o tym wyjątkowym dniu! Born2be również o tym pamięta i z tej okazji przygotował  dla Was nie lada niespodziankę! Do współpracy nasza marka postanowiła zaprosić jedną z najbardziej lubianych i popularnych par młodego pokolenia! O kim mowa? O Wiktorii Gąsiewskiej i Adamie Zdrójkowskim. Dziś pragniemy przedstawić sylwetki  tej dwójki, która nas urzekła już dobry czas temu! Na pewno znacie ich z serialu komediowego Rodzinka.pl, gdzie wcielają się w jedne z głównych ról. Zdrójkowski i Gąsiewska w Walentynkowej Sesji – #Lovebirds wyglądają absolutnie czarująco! Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź w naszym artykule!

Zdrójkowski i Gąsiewska w Walentynkowej Sesji – #Lovebirds

Wiktoria Gąsiewska born2be

Dlaczego nasz wybór padł właśnie na nich? Odpowiedź jest prosta! Młodzi, zakochani, a co najważniejsze bardzo inspirujący. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszych modeli, którzy pasowaliby do naszej sesji! Na planie zdjęciowej naszej sesji Wiktoria i Adam doskonale odnaleźli się w nietuzinkowej sesji pod hasłem #Lovebirds. Przypomnijmy, że Wiktoria i Adam po raz pierwszy poznali się na planie Rodziny Zastępczej, gdzie występowali już jako małe dzieci. Później przyszedł czas na wspólny udział w popularnym serialu komediowym Rodzinka.pl, która przyniosła im ogromną popularność. To właśnie na planie tego serialu narodziło się ich uczucie i trwa do dziś. Oboje młodzi, piękni, energiczni- wybór więc na twarze naszej walentynkowej sesji był oczywisty!

Dlaczego #lovebirds?

Adam Zdrójkowski born2be

Nasz pomysł oparty jest na przestawieniu różnych obliczy miłości. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski to idealni przedstawiciele tej pierwszej, młodzieńczej miłości, którą pamiętamy na długo. Aktorzy tworzą spójną i autentyczną historię, którą dziś chcemy Wam pokazać.  To zupełnie inny klimat sesji niż te, które mogliście zobaczyć dotychczas. Chcieliśmy pokazać szaloną miłość – taką, jaką możecie zobaczyć w iście hollywodzkich filmach. Inspiracje czerpaliśmy ze starego, amerykańskiego kina. Młodzi aktorzy doskonale oddali charakter tamtych czasów – jednak dalej zachowując swoją świeżość i młodzieńczy wymiar miłości. Ich nazwiska nie bez kozery znajdują się w czołówce najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia. Tysiące obserwujących na social mediach, nowe projekty, w których są oboje zaangażowani – to tylko jedne z nielicznych przejawów zainteresowania młodymi gwiazdami.

Zdrójkowski i Gąsiewska
Gąsiewska i Zdrójkowski sesja

Ta klimatyczna sesja szturmem podbiła serca teamu born2be, mamy nadzieję, że podbiję również i Wasze! Na planie czuli się jak ryba w wodzie! Jak dało się zaobserwować, Adam i Wiktoria idealnie wpasowali się w scenografię z tego okresu.

Pin Up Girl & Pin Up Boy

Stylizacje, które można zobaczyć, nawiązują do pin-upowej kultury- głównego motywu naszej sesji.  To trend popularny dla lat 40. i 50. XX wieku. Nie zabrakło więc kraty, dżinsu, dopasowanych spódniczek, ramonesek. Przeważającym kolorem dodatków była czerwień, jako kolor najbardziej kojarzący się z miłością. Wiktoria przepięknie prezentowała się w naszych stylizacjach, a Adam Zdrójkowski niczym młody James Dean czarował swoim humorem! Nietuzinkowa aranżacja, neony i cukierkowy makijaż zaskoczą fanów młodych aktorów! Wisienką na torcie był makijaż, charakterystyczny dla tamtych czasów- mocno pomalowane usta, zarumienione policzki i fryzura w formie dużych loków! Zdrójkowski i Gąsiewska w Walentynkowej Sesji #Lovebirds wyglądają doskonale! My jesteśmy zachwyceni, a teraz czekamy na Wasze opinie! Zastanawiałeś się czego nie wiesz o Narodzinach Gwiazdy?