Świąteczna kampania #StrongerTogether

stronger together

Bezcenne, rodzinne chwile to najpiękniejsze wspomnienia, które zapisują się na kartach świątecznych historii. W końcu nic nie łączy bardziej, niż bliskość najbliższych. Czas na rodzinne święta w dobrym stylu w najnowszej, świątecznej kampanii 

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym nie ma nic piękniejszego, niż bycie razem. Właśnie ta myśl przyświeca naszej nowej kampanii. Udowadniamy, że hasło STRONGER TOGETHER nie jest tylko pustym frazesem, a czymś, co jednoczy pokolenia. Bez względu na wiek czy przekonania, w tym okresie moc ciepłych, rodzinnych więzi zaciera wszystkie granice.

W gwiazdkowej kampanii pokazujemy, co tak naprawdę czyni święta wyjątkowymi. STRONGER TOGETHER pokazuje, że miłość i bliskość to ponadczasowe wartości, które nigdy nie wyjdą z mody. W końcu nic tak nie ubarwia świątecznego okresu, jak myśl, że spędzimy je w gronie ludzi, których kochamy.

kampania swiateczna born2be

Jakie świąteczne stylizacje odkryjesz w naszej najnowszej kampanii? Gwiazdkowa oferta skupia się przede wszystkim na sprawdzonej klasyce. Kolekcja, w skład której wchodzą zarówno ubrania, jak i akcesoria, to zbiór największych trendów tego sezonu. Nie brak więc szyfonowych koszul, plisowanych spódnic czy grubo plecionych golfów. Miłośniczki modowej awangardy mogą liczyć na podkreślające talię i dekolt sukienki z mocno błyszczących materiałów. Całość dopełnią klasyczne szpilki lub kozaki do kolan.

Ponadczasowe rozwiązania zaadaptowaliśmy również do mody męskiej. Panowie mogą zaopatrzyć się więc w dobrze wykrojone garnitury, koszule w stylu office i casual oraz zawsze modne mokasyny.

kampania born2be stronger together

Dopełnieniem świątecznej kampanii STRONGER TOGETHER jest sesja zdjęciowa, której efekty zobaczysz już dziś na stronie www.born2be.pl! odkryj rodzinne święta w dobrym stylu według Born2be!

świąteczna kampania 2020 born2be
kampania świąteczna 2020
święta 2020 born2be