#ShinyDisco – Siostry ADiHD x born2be

Zainspiruj się kolekcją imprezową od born2be i sprawdź wybór Sióstr ADiHD. W najnowszej sylwestrowej kampanii przeniesiesz się w czasie do tętniącego życiem nowojorskiego klubu z lat 80-tych. #ShinyDisco – Siostry ADiHD x born2be to impreza, o której nie zapomnisz przez długi czas! 

#ShinyDisco – Siostry ADiHD x born2be

Podróż do niezapomnianych lat 80-tych. Shiny Disco Balls i legendarny clubbing.
Siła Sióstr, ognisty temperament, subtelna kobiecość i niepowtarzalny styl. Noc Sylwestrowa już nigdy nie będzie taka sama! Ta reklama to propozycja dla osób, które przygotowują się na imprezową noc pod hasłem SHINY DISCO.  Wybierz swoją oryginalną kreację na Sylwestra i przywitaj Nowy 2019 rok
z wielkim przytupem!

Siostry ADiHD i born2be

Kolor zabawy ma znaczenie – SHINE BRIGHT LIKE A…

Złoty połysk, świetliste srebro i moc cekinów. Na www.born2be.pl znajdziesz topowe sylwestrowe kreacje. Sukienki w wersji midi, long, kombinezony, a także spódnice, bluzki i kurtki. Wszystkie looki uzupełnisz klasycznymi szpilkami w kolorze czarnym, czerwonym, oryginalnymi metalicznymi botkami, lub sandałkami na pieńku.  Sprawdź sylwestrowe propozycje na www.born2be.pl i zgarnij atrakcyjne rabaty na zakupy. Gwiazdami reklamy zostały Siostry ADiHD – Ilona i Milena Krawczyńskie, które na Instagramie obserwuje prawie 130 tysięcy osób. Dwie spontaniczne osobowości, w których tkwi ogromna siła i power do tego, by udowodnić, że niemożliwe staje się możliwym! Kobiety dla których doba jest zdecydowanie za krótka. Klimat lat 80-tych, świat disco i Siostry ADiHD zainspirują Cię do wkroczenia w Nowym Rok w niebanalny sposób!

Zdjęcia i materiał video zostały wykonane w klimacie zabawy z lat 70-tych i 80-tych. Liczyła się głośna muzyka, duża ilość słodkości oraz stylowe outfity. Sukienki, kombinezony, spódnice, a to wszystko w towarzystwie najbardziej oryginalnych butów. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź wybór SIÓSTR i baw się dobrze w tę Noc Sylwestrową!

#ShinyDisco