Exploring Faroe Islands – Sesja zdjęciowa na Wyspach Owczych

Jesienno-zimowa kolekcja Born2be to odkrywanie nieznanych zakątków świata przez kontrasty. Kobieca subtelność przeplata się z chłodnym klimatem wyspy, a delikatność i szyk z surowością jej krajobrazu. Sesja zdjęciowa na Wyspach Owczych – EXPLORING FAROE ISLANDS to zaproszenie po odkrycie swojego prawdziwego ja. To uświadomienie sobie, że składamy się z wielu warstw, a naszą siłą jest prawda. Odkryjesz ją razem z nami!

Sesja zdjęciowa na Wyspach Owczych? Przekraczamy granice!

Jesteś gotowa, by przekroczyć swoje granice? Wyrazić siebie, swoją osobowość i styl? Podejmij wyzwanie podróży do miejsca, w którym kształtuje się charakter. Zaryzykuj. Potrzebujesz 46 godzin. Dlaczego dokładnie 46 godzin? Tyle właśnie potrzebował team Born2be, by dostać się w obszar tajemniczych Wysp Owczych. 16 godzin podróży busem i 30 godzin promem. To próba charakteru. To sztuka, by w takich warunkach dopracowywać plan sesji rozpisany na wielu stronicach. Do tego ładowanie akumulatorów, wielogodzinne rozmowy, przeglądanie inspiracji photo&video, niespokojny sen, sztorm, burze z gradobiciem i choroba morska. „Dlaczego ryzykujemy tak wiele dla kilku zdjęć i materiału video? Dlaczego nie wybierzemy innego miejsca?” Dlaczego? Bo chcemy to zrobić jak najlepiej. Widoki, które zapierały dech w piersi, kontrastowały z porywistym wiatrem, który momentami nie pozwalał ustać bez podtrzymania. A na zdjęciach? Kobieca subtelność i delikatność. Taka właśnie była sesja zdjęciowa na Wyspach Owczych – Exploring Faroe Islands – bo odkrywać chcemy każdego dnia!

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=gs621ZwKyOw[/embedyt]

Czarna Ramoneska Yourself

Czarna Ramoneska Impossible Thought

Brązowa Kamizelka Strong Attraction

Czarny Beret Parisian Chic

Dla kogo dedykowana jest sesja? Kilka słów o Tobie!

Sesja zdjęciowa i materiały video, które zostały wykonane na Wyspach Owczych, stworzono z myślą o kobiecie silnej, unikatowej, odważnej i szczęśliwej. To kolejny rozdział naszej wyprawy po odkrywanie siebie na co dzień. To jakby świadomie przedłużenie kampanii #born2betrue w zupełnie innym wydaniu. Oprócz zdjęć powstały przecież także filmy, które przy pierwszym spojrzeniu, nie podają jasnego przekazu. To magiczna mieszanka minimalizmu owianego tajemnicą, poszukiwaniem, ale także odkrywaniem i wreszcie prawdą. A o samych ubraniach i butach, które już możecie znaleźć w naszym sklepie, można powiedzieć, że są tak różne, jak różne są oblicza kobiet na świecie. Inspirowane wybiegami z całego świata, adekwatne do potrzeb rynku i przede wszystkim konkurencyjne cenowo. Czego chcieć więcej, skoro moda jest na wyciągnięcie ręki!

Exploring Faroe Islands

Szary Kardigan Leave Me

Szare Śniegowce Over You

Exploring Faroe Islands

Kto za sterem tego promu? Kilka słów o twórcach

Za produkcję sesji zdjęciowej i materiałów video odpowiadała Paulina Ciecierska – brand manager marki Born2be. Kreację stworzyła Oliwia Grochal – Art. Director, zdjęcia i materiały video wykonali Tomasz Wizner i Jakub Młynek. Za stylizacje i make-up odpowiadała Olga Pejas, a modelkami były Diana Dziakowska i Klaudia Winiarska  z agencji SPECTO.