#born2beTrue – Jesienna Kampania Born2be

Właśnie ruszyła nasza najnowsza jesienna kampania. Jej myślą przewodnią jest hasło #born2beTrue. Pokazuje postaci czterech kobiet, historie, w których z łatwością odnajdziesz samą siebie. Czego się o nich dowiemy? każdej z nich można by powiedzieć, że jest dziewczyną z sąsiedztwa, koleżanką z pracy, znajomą. Nic bardziej mylnego!

Gdy poznamy je bliżej, poobserwujemy w różnych sytuacjach, okażą się bardzo wyraziste. Każda z nich ma swoje własne pasje i sposoby na samorealizację. Dlatego postanowiliśmy nasze bohaterki przedstawić bliżej, zajrzeć do ich świata. Wydobyć na światło dzienne to, co sprawia, że są tak fascynujące i wyjątkowe!

#born2beHappy

Odpowiedzialna i troskliwa, ale na pewno nie nudna! Wspólne wygłupy, skakanie po łóżku, masa głośnych śmiechów i nieszablonowych pomysłów na spędzany razem czas. Właśnie tak udowadnia, że bycie matką to nie tylko „praca na cały etat”, ale też inspirująca przygoda pełna prawdziwych i nieskrępowanych emocji. Zaskakuje swoim wolnym od schematów sposobem na realizację własnych pasji, które napędzają ją do działania. A czy Ty tak masz?

#born2beBrave

Wielowymiarowa i pewna siebie. Pełna kontrastów. Taka jest kolejna bohaterka kampanii #born2beTrue. Z jednej strony skrupulatna szefowa dużej korporacji, a z drugiej wkręcona w swoje pasje longboarderka! W czym tkwi siła jej kobiecości? W odwadze, by żyć w zgodzie ze sobą i swoimi przekonaniami! Brzmi znajomo? Może to właśnie Ty?

#born2beTrue – Jesienna Kampania Born2be

#born2beStrong

Te momenty, w których jest sama, to czas, który ceni szczególnie mocno. Wsłuchuje się w siebie i poświęca czas sobie. Cisza ją uspokaja. Lubi szukać nowych dźwięków równie mocno, jak decydować się na dobrze znane brzmienia, które przynoszą jej poczucie totalnego komfortu. Słucha swoich potrzeb i na nie odpowiada. Jej świat zbudowany jest na sinusoidzie chłonięcia wrażeń i wyciszenia. Ta różnorodność to fundament jej równowagi i siły. Odnajdujesz w tym siebie? Zobacz, co powiedzieli ludzie na ulicach Warszawy!

#born2beUnique

Szalona i nieprzewidywalna! Wie, czego pragnie i nie boi się po to sięgać. Wszędzie jej pełno. Sama kreuje swoją rzeczywistość.  Dynamiczny świat to jej środowisko naturalne. O kim mowa? O ostatniej bohaterce naszej kampanii! Potrzeba zmian i umiejętność wcielenia się w różne role to coś, co ją określa i powoduje, że dzięki temu czuje się wyjątkowa! Czy to Ty?

#born2beTrue – Jesienna Kampania Born2be

#born2beTrue – bądź sobą!

Pierwszy raz elementem naszej kampanii jest również mural, który powstał w centrum Warszawy, na rogu ul. Marszałkowskiej i ul. Wspólnej. Dzięki niemu chcemy wniknąć w tkankę miasta i wyjść do Was jeszcze bliżej.

Nasza najnowsza jesienna kampania #born2beTrue jest o Was i dla Was. Pragniemy pokazać, że jesteś wyjątkowa, bo jesteś prawdziwa. Chcemy, byś dzięki naszym produktom mogła wyrażać siebie w nieskrępowany sposób. Dokładnie tak jak lubisz. #born2beTrue – bądź sobą!