Poznaj nas

Joanna Szczepanik

Zawsze wie, które trendy robią aktualnie furorę w social mediach. Błyskawicznie wyszukuje modowe hity i stylizacje warte naśladowania. Jednocześnie kocha pisać o historii mody i klasykach, które nigdy się nie zestarzeją. Sama woli styl basicowy, choć chętnie wplata do niego wzorzyste bluzy i kolorowe akcesoria. W jej szafie króluje czerń, natomiast półka z butami ugina się od sneakersów. Po godzinach ćwiczy stretching, a urlop spędza na górskich szlakach.
Teksty Joanny znajdziesz TUTAJ.

Pola Ignatowska

W świecie fashion czuje się jak ryba w wodzie. Pasjonuje się odkrywaniem nowych trendów, które sprytnie łączy z klasyką. Inspiruje się głównie Instagramem i Pinterestem, a jednocześnie chętnie sama eksperymentuje z modą. Szaleje na puncie sukienek w kwiaty i sandałów na obcasie. Prywatnie miłośniczka francuskich komedii romantycznych i początkująca wizażystka.

Teksty Poli znajdziesz TUTAJ.

Izabela Pytlak

Miejski luz to jej drugie imię, a garderoba pęka w szwach od sneakersów i butów sportowych. Sama nie wie, ile par ma w swojej kolekcji. Chętnie miksuje styl basic z mikrotrendami, które podpatruje na Instagramie czy TikToku. Kiedy tylko rozpoczyna się okres sezonowych obniżek, rusza na łowy: uwielbia wynajdywać przecenione perełki. Marzy o zanurkowaniu w Wielkiej Rafie Koralowej.
Teksty Izabeli znajdziesz TUTAJ.

Michał Bugaj

Entuzjasta dobrego stylu i kuchni azjatyckiej. Od lat interesuje się modą męską, przeczesując Internet w poszukiwaniu nowych inspiracji. Uwielbia pisać o streetwearze, sneakersach i akcesoriach. Sam najczęściej nosi jeansy, ramoneskę i buty sportowe, a wybierając się na imprezę stawia na sportową elegancję. W jego słuchawkach gra głównie amerykański hip-hop. Wolne chwile spędza w wygodnym fotelu, czytając komiksy.
Teksty Michała znajdziesz TUTAJ.