Margot Robbie zagra lalkę Barbie

Znana przede wszystkich z takich filmów jak „Jestem najlepsza. Ja Tonya”, „Wilk z Wall Street” i „Legion Samobójców, Margot Robbie zagra lalkę Barbie. Ten news obiegł cały świat modowy nie bez powodu. Margot Robbie jest uznawana za jedną z najlepiej ubranych i prezentujących się gwiazd w Hollywood, a teraz odtworzy kultową lalkę, o której marzy każda mała dziewczynka. Ten pierwszy krok do poznania świata mody poprzez zabawę w tym momencie nabiera zupełnie innego wymiaru.

Margot Robbie zagra lalkę Barbie

Margot Robbie lalka BarbieTen rok będzie bardzo pracowity dla Margot. Czego nie wiecie o Narodzinach Gwiazdy? Bo bez dwóch zdań o Margot można tak rzec. Nominowana do Oscara za rolę w filmie „Jestem najlepsza. Ja Tonya” aktorka pracuje obecnie nad kilkoma produkcjami. Pierwszą z nich jest wyczekiwana przez wszystkich rola Sharon Tate w filmie Quentina Tarantino pt: „Once upon a time in Hollywood”, oraz „Birds of prey”, w którym powraca w roli Harley Quinn. Tę atrakcyjną pulę pozycji na ten rok zamyka pierwszy, pełnometrażowy fabularny film o kultowej zabawce – lalce Barbie. Margot Robbie sama wyprodukuje film i odtworzy tytułową rolę.

Kiedy premiera?

Margot Robbie Oscar

Wspólna produkcja Warner Bros i Mattel nie jest jeszcze znana. Mamy jednak przeczucie, że będzie to pierwsza połowa roku 2020. Jak mówi sama Margot – Zabawa lalką Barbie daje każdej małej dziewczynce poczucie pewności siebie i odkrywania własnej tożsamości. Od ponad 60 lat, to dzięki lalce Barbie dzieci uczą się marzyć i aspirować do najróżniejszych i najważniejszych pozycji – od księżniczek po prezydentki.  Margot nie kryje wzruszenia i cieszy się ze swojego zaangażowania w produkcję tego dzieła. Początkowo z produkcją tego filmu w głównych rolach widziano Amy Schumer i Anne Hathaway.

W drodze po statuetkę Oscara

Sami jednak uważamy, że Australijska aktorka zmierzy się z tym filmem doskonale i nie wyobrażamy sobie, by mógł to być ktoś inny. A za kandydaturę do Oscara trzymamy mocno kciuki i liczymy, że nazwisko Robbie wybrzmi ze sceny Akademii Filmowej już 25 lutego 2019 r. Nie może być inaczej. Wdzięk, urok i kunszt aktorski Margot jest tego wart!